Sosyal Medya

KADIN KOLLARI

Başakşehir’de Çocuklar Kitapla Buluştu

Saadet Partisi Başakşehir Kadın Kolları Başkanlığı tarafından “Dünya Çocuk Kitapları Okuma Haftası” kapsamında OlimpaAVM’nin önünde stant kuruldu.

Saadet Partili kadınlar, çocukları kitap ile buluşturdu. Saadet Partisi Başakşehir Kadın Kolları Başkanlığı tarafından “Dünya Çocuk Kitapları Okuma Haftası” kapsamında OlimpaAVM’nin önünde stant kuruldu. Çocukları telefon, tablet ve bilgisayar bağımlılığından kurtarıp kitabı sevdirmek ve okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla yapılan stant çalışmasında Kadın Kolları üyeleri, çocukların büyük ilgisiyle karşılaştı.
 
“KİTAP OKUMAYA TEŞVİK ETMEK İSTEDİK”
 
Gerçekleştirilen stant çalışması hakkında bilgi veren Saadet Partisi Başakşehir Kadın Kolları Başkanı Züleyha İbrahimoğlu, “Yaşadığımız zamanda görüyoruz ki çocuklarımız teknolojinin bize sunduğu akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve internet oyunlarının bağımlısı haline gelerek sosyal hayattan uzaklaşmaktadır. Üzülerek belirtmek isteriz ki, böyle bir süreç çocuklarımızın gelişimi açısından zararlıdır. Biz de bugün dolayısıyla çocuklarımızı, anne ve babalarımızı bir nebze de olsa bu konuyu ele alarak kitap okumaya ve okutmaya teşvik etmek istedik. Yaptığımız stant çalışmasında çocukların ve velilerin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Çocuklarımız için hem kitap topladık hem de okumaları için bedelsiz bir şekilde dağıttık” şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.