Sosyal Medya

KADIN KOLLARI

Somut Hedefler İçin Yoğun Mesai

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Saadet Partisi’ndeki yoğun mesai arttı. Saadet Partisi Kadın Kolları, yerel seçimlere hazır.

Saadet  Partisi Genel Merkez Kadın Kolları, yerel seçimlere yönelik strateji toplantısı düzenledi. Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk, yerel yönetimlerin güçlü projelerle halkın karşısına çıkmak için toplumun bütün kesimlerindeki kadınların sorunlarına kulak vermesi gerektiğini söyledi.
 
Mahalli idareler seçimlerine kısa bir süre kala Saadet Partisi Kadın Kolları, yoğun bir mesaiye başladı. Daha önce düzenledikleri teşkilat toplantıları yanı sıra yerel seçimlere yönelik saha çalışmaları için şimdiden strateji üzerine yoğunlaştı.
 
STRATEJİK ADIMLAR ATILACAK
 
Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları, strateji toplantılarının ilkini Ankara’da geniş bir katılımla düzenledi. Kadın Kolları Genel Başkanı Ebru Asiltürk’ün başkanlık ettiği ‘strateji’ toplantısında yerel seçimlere yönelik somut hedeflere ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.
 
GÜÇLÜ PROJELERLE GELiYORUZ
 
Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk, yerel yönetimlerin güçlü projelerle halkın karşısına çıkmak için toplumun bütün kesimlerindeki kadınların sorunlarına kulak vermesi gerektiğini söyledi. Asiltürk, bu amaçla, kapsamlı bir istişare grubuyla hareket ederek çözüm odaklı çalışmalara hız verdiklerini ifade etti. Önümüzdeki belediye seçimlerini kazanmaya yönelik olarak Saadet Partisi Kadın Kolları’nın işe dört elle sarıldığını belirten Asiltürk, somut başarı elde etmek için çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.