Sosyal Medya

KADIN KOLLARI

Ebru Asiltürk: Şehirlerimize İhanet Etmeyeceğiz

Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Kasım ayı İl Başkanları Toplantısı gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Kasım ayı İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk, mahalli seçimlerde var güçleri ile çalışacaklarını belirterek, “Biz belediyelerimizde ranta, israfa, rüşvete, partizanlığa geçit vermeyeceğiz. İşi ehline vereceğiz. Adaleti gözeteceğiz. Belediyenin kaynaklarına yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Şehirlerimize ihanet etmeyeceğiz. Engelsiz bir şehir planlamasını gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Asiltürk, ülkemizin her kesiminin sorunlar nedeni ile belinin büküldüğüne dikkat çekerek onlara uzatılacak elin Saadet Partisi’nden geleceğini kaydetti.
 
ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDA OLMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR
 
Önümüzdeki 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü hatırlatan Asiltürk, konuşmasını şöyle sonlandırdı: “Medeni olmanın esası değerler üzerine kurulmuş bir hayattır. Burada hak ve adaleti kardeşi için istemek ve bunun için onun adına gayret göstermek büyük erdemdir. İnancımızdan ve tarihimizden gelen nice örnekler bize büyük örneklik teşkil etmektedir. Herkesin diğerini ötekileştirdiği ve ilişkilerini çıkarlar üzerine kurduğu bu gün, engelli kardeşlerimizin ve onların kıymetli ailelerinin yanında olmak bizim boynumuzun borcudur.”
 
ŞEHİRLERİMİZE İHANET ETMEYECEĞİZ
 
Gündemin artık ana başlığı haline gelen Mart 2019 mahalli seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak konuşmasına devam eden Asiltürk, şunları kaydetti: “Bizler, mahalli seçimlere giderken doğru, dürüst, çalışkan, güvenilir, aldatmayan, aldanmayan saadet kadrolarının hizmet etmek üzere seçimleri kazanması için var gücümüzle çalışacağız. Biz belediyelerimizde ranta, israfa, rüşvete, partizanlığa geçit vermeyeceğiz. İşi ehline vereceğiz. Adaleti gözeteceğiz. Belediyenin kaynaklarına yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Şehirlerimize ihanet etmeyeceğiz. Engelsiz bir şehir planlamasını gerçekleştireceğiz.”

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.