Sosyal Medya

GENÇLİK KOLLARI

"Saadet Partili Gençler Bu Seçimin Kazananıdır"

Gençlik Kolları İl Başkanları Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

Genel Merkez Gençlik Kolları, İl Başkanları Toplantısı Ankara’da geniş katılımla gerçekleştirildi. Heyecan ve coşkunun hâkim olduğu toplantıda yurdun dört bir yanından gelen gençlik kolları il başkanları hazır bulundu. Toplantının açılışında Kurucu Genel Başkanımız ve Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Genel Başkanı Recai Kutan, gençlik yıllarından itibaren siyasi mücadelesi başta olmak üzere Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan ile tanışmasını anlatarak konuşmasına başladı.
 
BU SEÇİMİN KAZANANI SAADET PARTİLİ GENÇLERDİR
 
Gençlik Kolları Genel Başkanımız ve Konya Milletvekilimiz Abdulkadir Karaduman yaptığı konuşmada, “Türkiye’yi bir uçurumun köşesine getiren bu iktidardan kurtulmamız lazım. İstanbul, Ankara’yı kaybeden iktidar partisi kendisinin kazandığını söylüyor. Gücünü devletten alanlar kaybetti.  Tarafsız ve bağımsız olması gereken bakanlar kaybetti. Vatandaşa küfretmek için gezen bakanlar kaybetti. Medyanın yüzde 95’ini elinde bulunduranlar kaybetti. Kendi hırsızını savunanlar kaybetti. 10 dakika sonra belediye görevlilerinin keseceğini bildiği halde parti bayraklarını, afişlerini asanlar Saadet Partili gençler bu seçimin kazananıdır. Cebindeki son kuruşunu partinin tanıtım faaliyeti için harcayan Saadet Partililer bu seçimin kazananıdır” dedi.
 
YAŞANAN YANLIŞLIKLARI ORTADAN KALDIRACAĞIZ
 
Bugünden itibaren her yerde gençlere ulaşmak için çalışacaklarının altını çizen Karaduman, “Siz hakikat bayrağını hiç bırakmadınız. Bu imtihanlar bizim ‘biz’ olduğumuzu gösterdi. Bizim derdimiz Cenab-ı Hakk’ın huzuruna sağlam bir şekilde çıkmaktır. 10 yıl sonra doğacak çocukların bize hesap sormaması için çalışmamız gerekiyor. Parasızlığa ve şartlara teslim olmadan çalışmalıyız. Bizim derdimiz ve bizim gayemiz yaşanan yanlışlıkların ortadan kaldırmaktır” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.