Sosyal Medya

TEŞKİLATLAR

İmamoğlu'ndan İstanbul teşkilatımıza ziyaret

23 Haziran’da yeniden İBB başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, siyasi partilere yönelik ziyaretleri kapsamında İstanbul İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

İmamoğlu, geçtiğimiz gün İstanbul İl Başkanlığımızı ziyaret ederek İl Yönetimi ile bir araya geldi. Yaklaşık bir saat süren görüşmede İstanbul’a dair fikir alışverişinde bulunuldu.
 
Görüşmenin ardından basın mensuplarının karşısına geçen İBB Başkanı İmamoğlu ve Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya, siyasi partiler masası kurulacağını ve fikir alışverişinde bulunduklarını söylediler. Görüşme sonrası basına açıklamalarda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Siyasi parti ziyaretlerimizin ikinci noktası olarak Saadet Partisi’ndeyiz. Bütün siyasi partileri gezeceğiz ve bu yeni dönemin felsefesini anlatacağız. Saadet Partisi İl Başkanımız şehir dışında, bugün bizlere il başkan yardımcıları eşlik ettiler. İl yönetimiyle kendi düşüncelerimizi paylaştık. Kendilerini dinledik. Bu dönemde siyaset üstü belediyeciliği, siyasi partileri işin içine katarak toplumu kucaklama adına nasıl işbirliği yapacağımızı konuştuk. Saadet Partisi’nin demokrasiye verdiği katkıları, kendisine özgün tavırlarını sade bir vatandaş olarak takdirle izlemekteyim. Türkiye’deki demokrasi yarışında ortaya koydukları refleksleri, Türkiye’nin lehine attıkları adımlardan dolayı hem İstanbul yönetimine hem de Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.