Sosyal Medya

GENÇLİK KOLLARI

Karaduman: Millet Saadet istiyor

Sakarya İl Başkanlığımızın Temmuz ayı divan toplantısı yapıldı. Divanda konuşan Konya Milletvekilimiz Abdulkadir Karaduman, "İnsanımız Saadet Partisi’nin iktidara gelmesini istiyor" dedi.

Sakarya İl Teşkilatı Konferans Salonu’nda tertip edilen toplantıya, Konya Milletvekilimiz Abdulkadir Karaduman, Pamukova Belediye Başkanımız Güven Övün, Sakarya İl Başkanımız Fahrettin Abay’ın yanı sıra çok sayıda üyemiz katılım sağladı.
 
“ÜLKEYİ YÖNETENLER ZEVK-Ü SEFA İÇİNDE YAŞIYORLAR”
 
Abdulkadir Karaduman, “Ülkede doktora öğrencileri bile İŞKUR’a başvuru yapıyorlar. İşsizlik tavan yaptı, hâl böyle iken ülkeyi yönetenler zevk-ü sefa içerisinde yaşıyorlar. İnsanlar açlık sınırında perişan olmuşken, her gün yeni intihar haberleriyle uyanırken, yöneticilerin har vurup harman savurduğu bir anlayışla karşı karşıyayız. İnsanlar her gün TBMM’ye geliyor ve bizi arıyorlar, dertlerini dinliyoruz. AK Parti hikâyesi bitti. İnsanımız Saadet Partisi’nin iktidara gelmesini istiyor” diye konuştu.
 
“BİR TARAFTA YOLSUZLUK BİR TARAFTA ÇARPIK ŞEHİRLEŞME”
 
İl divan toplantısının açılış konuşmasını yapan Fahrettin Abay, “Ne yazık ki bu hükümet döneminde belediye ile iktidar aynı partiden olunca bir tarafta yolsuzluk, bir tarafta çarpık şehirleşme aldı başını gitti” dedi.
 
“TATMİN EDİCİ BİR RAKAM DEĞİL”
 
Hükümet tarafından açıklanan fındık taban fiyatına vurgu yapan Abay, “Dünyada üretilen fındığın yüzde 70’ini biz üretiyoruz. Verilen rakam tatmin edici bir rakam değil. Hükümet ve Fiskobirlik, verilen 16,5 TL taban fiyatının arkasında durmalı. Fındığı 16,5 TL’den satın alarak, üreticiyi mağdur etmemelidir” şeklinde konuştu.
 
“FAİZLE BORÇ ALMAYACAĞIZ”
 
Güven Övün de belediye çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, “Belediye olarak başta İller Bankası ve benzeri kuruluşlardan faizle borç almayacağız, Pamukova’nın geleceğini düşünmek zorundayız” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.