Sosyal Medya

GENÇLİK KOLLARI

Saadet Gençliği kampa giriyor

Gençlik Kollarımız, yeni dönem çalışmaları öncesi kampa girerek gençliğin sorunlarını tüm yönleriyle ele alacak.

Genel Merkez Gençlik Kollarımız, yeni dönem öncesi kolları sıvadı.  Yalova’da 30 Ağustos ile 1 Eylül tarihleri arasında kampa girecek olan Gençlik Kollarımız, 3 gün boyunca gençlik meseleleri başta olmak üzere birçok konuyu masaya yatırarak fikir alışverişinde bulunacak. Kampta gençlere yönelik atölye çalışmaları, münazaralar, eğitimler, özel gündemli toplantılar, sosyal ve sportif faaliyetlerle dolu dolu bir program gerçekleştirilecek.
 
ALANINDA UZMAN KİŞİLER KATILACAK
 
Kampa, Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu başta olmak üzere alanında uzman birçok akademisyen, gazetecinin de katılacağı belirtiliyor. Kamp programı hakkında gazetemize konuşan Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin Mete, siyasette yoğun bir dönemi geride bıraktıklarının altını çizerek, “Önümüzdeki dönemi en iyi şekilde değerlendirmek ve çalışmalarımızı gençlere daha etkili ulaştırabilmek adına her sene düzenlediğimiz yaz kampımızı icra etmiş olacağız. Kamp ile hem deşarj olmayı hem de sonraki dönemin yoğun çalışmalarına arkadaşlarımızla beraber hazırlanmayı planlıyoruz. 81 ilimizin dâhil olacağı, gençlerimizin temel meselelerini konuşacağımız, çözüm yollarını ve çözümlerde nasıl roller alacağımızı tasarlayıp sonrasında uygulamaya geçeceğimiz bir kamp olacak” diye konuştu.
 
BÜTÜN ENERJİMİZİ ÜLKEMİZ İÇİN KULLANACAĞIZ
 
Kampta çok yönlü çalışmaların icra edileceğini söyleyen Mete, “Elbette kampımızın ana teması illerimizde yapılacak gençlik çalışmalarıdır. Tabii aynı zamanda bu çalışmaların nasıl daha verimli, faydalı ve etkili olur noktalarında istişareler yapmak, fikir üretmektir. Bizler kamp vesilesiyle deşarj olacağız, enerji toplayacağız, ancak asıl gayemiz bu enerjiyi yıl içerisinde en güzel şekilde gençlik çalışmalarına kanalize etmek ve bütün şehirlerimizde, ülkemize faydalı olacak şekilde kullanmaktır” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.